WRT komandai atstovaujantis Laurensas Vanthooras iškovojo „pole“ poziciją ir iš pirmos vietos startuos SPA 24 valandų lenktynėse. L.Vanthoorsas šį savaitgalį vykstančiose lenktynėse dalyvaus kartu su savo kolegomis : Rene Rast ir Markusu Winkelhocku.
Laurensas paskutinį kvalifikacijos ratą įveikė per 2 minutes ir 18.710 sekundės. Už Audi R8 LMS Ultra bolido sėdėjęs pilotas sugebėjo aplenkti AF Corse komandos atstovą Alessandro Pier Guidi, kuris vieną SPA lenktynių trasos ratą įveikė vos 0.046 sekundės lėčiau.
„Stengiausi išspausti viską iš savo bolido, todėl kai išgirdau, jog užėmiau pirmąją vietą - net nepatikėjau“, pasakojo Laurensas Vanthoorsas.
„Pole pozicija nėra pati svarbiausia, nes tai yra ilgųjų distancijų lenktynės. Svarbiausia neprarasti kontrolės ir išlaikyti tolygų tempą“
SPA 24 valandų lenktynės prasidės šiandien, 16.30 (vietos laiku) arba 17.30 (Lietuvos laiku).