Kauno technikos kolegijos Autoklubas, praėjusį šeštadienį surengė mėgėjiškas slalomo varžybas pačioje tinkamiausioje vietoje - „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje.
Šeštadienio popietę prie mėgėjiškų slalomo varžybų starto linijos išsirikiavo gausus dalyvių būrys. Visi varžybų dalyviai buvo suskirstyti į penkias skirtingas klasės : „FWD“, „RWD“, „AWD“, „Open“ ir studentų.
Automobilių su priekinių varančiųjų ratų pavara klasėje susirinko daugiausiai dalyvių. Šioje klasėje dėl geriausiojo titulo varžėsi net 21 dalyvis. Geriausią laiką šioje klasėje pademonstravo Mindaugas Šimkevičius. Antroje vietoje liko Edvinas Litvinskas, o trečioje - Tomas Ablačinskas.

KTK (9)

Automobilių su galinių varančiųjų ratų pavara vyko kur kas aršesnė kova. Pirmą vietą iškovojusį Aidą Valucką ir antrą vietą užėmusį Dainių Enskaitį po pirmų dviejų važiavimų skyrė vos kelios akimirkos. Tačiau trečiasis Aido važiavimas padėjo įtvirtinti pergalę. Trečią prizinę vietą šioje klasėje užėmė Dainius Butvila.
Automobilių su visų varančiųjų ratų pavara klasėje sau lygių neturėjo Igoris Aleksejevič. Visus tris važiavimus Igoris įveikė stabiliu tempu ir nepaliko savo varžovams, antrą vietą užėmusiam Lukui Anciukevičiui ir trečią vietą iškovojusiam Evaldui Baliui.

KTK (10)

Slalomo kovos „Open“ klasėje taip pat atrodė intriguojančios. Pirmo važiavimo geriausią laiką pademonstravo Justas Simaška, trasą įveikęs per 1 minutę ir 06,99 sek. Nuo juo nedaug atsiliko Aidas Valuckas, trasą įveikęs per 1 minutę ir 07,15 sek. Antrojo važiavimo metu Justas padarė keletą klaidų ir savo rezultatą pablogino. Antrojo važiavimo rezultatas - 1 minutė ir 11,94 sek. Tuo tarpu pirmojo važiavimo metu jam ant kulnų lipęs Aidas Valuckas sugebėjo pagerinti savo rezultatą ir trasą įveikė per 1 minutę ir 06,37 sek. Trečiojo važiavimo metu Aidas Valuckas dar kartą pagerino trasos įveikimo laiką, tačiau po antrojo važiavimo atsitiesęs Justas Simaška negalėjo pranokti savo konkurento. Taip pirmoji vieta atiteko Aidui Valuckui, antroji - Justui Simaškai, o trečioji - Ryčiui Gumauskui.
„Open“ klasėje dalyvavęs Justas Simaška atsitiesė studentų klasėje, kurioje jis laimėjo pirmąją vietą. Antrąją vietą šioje klasėje iškovojo Rytis Gumauskas, o trečioji prizinė vieta atiteko dailiosios lyties atstovei - Gabrielei Aleksynaitei.