Jonas Gelžinis antrame Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera Cup“ etape, vykusiame Doningtono trasoje, dar du kartus apsilankė ant apdovanojimų pakylos.
Po pole poziciją abejoms savaitgalio lenktynėms pasidalino čempionato lyderis Deanas Stonemanas ir praėjusių metų čempionas Michaelas Meadowsas.
D.Stonemanas kvalifikacijoje ratą įveikė per 1 min. 7.195 sek. ir M.Meadowsą pranoko vos 0.014 sek. J.Gelžinis kvalifikavosi trečias, nuo D.Stonemano atsilikęs vos viena dešimtąja.
M.Meadowsas pole poziciją antrosioms lenktynėms užsitikrino įveikęs geriausią antrąjį greitąjį ratą. J.Gelžinis liko antras, o D.Stonemanas – trečias.
Pirmosiose lenktynėse D.Stonemanas prarado poziciją tiek M.Meadowsui, tiek J.Gelžiniui. „Juta Racing“ komandos atstovas finišavo nuo nugalėtojo atsilikęs kiek daugiau nei sekunde, tačiau galėjo džiaugtis tuo, kad įveikė greičiausią ratą lenktynėse

13 Danielis Lloydas Team Parker Racing Pro +3 ratai

Antrosiose lenktynėse J.Gelžiniui pakilti pozicija į viršų ir iškovoti taip trokštamą pergalę nepavyko. Lietuvos nusirito už D.Stonemano ir finišavo trečias, tačiau ketvirta vieta ant apdovanojimų pakylos per ketverias lenktynes - daugiau nei puikus rezultatas.

13 Peteris Smallwoodas Parr Motorsport ProAM2 +1:04.450

Bendroje įskaitoje J.Gelžinis su 69 taškais smuktelėjo į trečiąją poziciją. Nors tiek pat taškų turi ir M.Meadowsas, lietuvis klasifikuojamas žemesnėje pozicijoje dėl to, kad M.Meadowso sąskaitoje yra daugiau pergalių. Kitas čempionato etapas vyks gegužės 4-5 dienomis Truxtono trasoje.

16 Keithas Websteris 0

Kartu vykusiose Didžiosios Britanijos „Renault Clio Cup“ čempionato varžybose, kuriose lenktyniauja Ignas Gelžinis ir Tautvydas Barštys, mūsų šalies atstovai nežibėjo. Pirmose lenktynėse I.Gelžinis startavo dvyliktas, o T.Barštys - šešioliktas, tačiau nė vienam lenktynininkui finišo pasiekti nepavyko. Antrąsias lenktynes lietuviai pradėjo iš atitinkamai dešimtosios ir dvidešimtosios pozicijų, o lenktynėse finišavo penkioliktoje ir devylioliktoje vietose.
Bendroje įskaitoje I.Gežinis su penkiolika taškų žengia devynioliktas, o T.Barštys, surinkęs vienuolika taškų - užima 22-ąją poziciją.