2017 m. „Halls Winter Rally” absoliučiu nugalėtoju tapo Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas, važiavęs „Škoda Fabia R5“ automobiliu, laimėdamas ir pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą. Beveik visuose greičio ruožuose, kurių buvo 12, jie buvo tarp lyderių.
Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, važiavę „Mitsubishi Lancer Evo IX”.
Trečiąją vietą absoliučioje „Halls Winter Rally” įskaitoje užėmė Martynas Samsonas su Mindaugu Varža. Ilgą laiką važiavę antroje pozicijoje, jie suklydo dešimtajame „Toyota C-HR” greičio ruože, tai kainavo keliasdešimt sekundžių.

Oficialūs rezultatai

„Halls Winter Rally” dalyviai turėjo įveikti 12 greičio ruožų – po 6 penktadienio vakarą ir šeštadienio dieną.
Pirmuoju metų festivaliu laikomo ralio žiūrovai gausiai rinkosi prie greičio ruožų, o „Halls” festivalio miestelis, įsikūręs prie iškart keturių greičio ruožų, tapo tikros žiemos šventės vieta.
Renginį vainikavo nugalėtojų apdovanojimai ir įspūdingas Vaidoto Baumilos koncertas, kurį dovanojo ralio organizatoriai ir Utenos savivaldybė. Jo klausėsi pilna Utenos daugiafunkcė sporto arena.